HOME
 léčebná kosmetika
 pleťový krém
 collagen exclusive
 collagen extra special
 collagen for men
 gold cream day
 gold cream night
 gold cream men
 parfum la charme
PARFUM MELISSA
OČNÍ SÉRUM
 Zdravé vlasy
 biorezonanční přístroje
 aktivátor vody
 Obchodní podmínky
nákupní koš
pro distributory
kontakt

Pleťová voda s koloidním stříbrem

Doporučené použití:
Každý odborník na krásu vám potvrdí, že první pravidlo pro krásnou a zdravou pleť zní "čistit a hydratovat". Pleťová voda s koloidním stříbrem je pro tento účel ideální. Celkově zvyšuje vlhkost pleti, velmi jemně ji vyčistí, osvěží, tonizuje a zanechá ji dokonale uvolněnou a připravenou k další péči.

Pleťová voda se stříbrem je vysoce antibakteriální a dá se použít i při akné. Doporučujeme použít tuto pleťovou vodu před každým nanesením collagenových krémů pro zvýšení polarizace kůže a tím i dosažení lepších výsledků.

Pleťová voda s koloidním stříbrem může sloužit i k obličejovým a tělovým obkladům, k potírání kůže, osvěžení v letních dnech, na cestách nebo při cvičení. Dále pak k jemným inhalacím, do zvlhčovačů vzduchu, ke koupelím apod. Výborně se také hodí pro ošetření vlasů a jako voda po holení a depilaci. Pleťová voda se stříbrem je vysoce antibakteriální a dá se použít i při akné. Doporučujeme použít tuto pleťovou vodu před každým nanesením collagenových krémů obsahujících zlato pro zvýšení polarizace kůže a tím i dosažení lepších viditelných výsledků omlazení kůže. Pro zvýšení účinnosti je pleťová voda aktivovaná laserem a obohacena bio-informacemi technologie AWL.

Složení:

Nanočástice koloidního stříbra, aqua laser aktivation, parfum, bio-informace AWL.

Obsah: 250ml

Cena: 430,-
Copyright © energylife.cz 2010