HOME
 biorezonanční přístroje
 Obchodní podmínky
nákupní koš
pro distributory
kontakt

Aktivátor Pí-vody

Pili jste někdy vodu, která by Vám opravdu chutnala? Cítili jste, že Vám do těla přichází nová energie a síla?

Již ve starověku před 4000 lety staří Sumerové používali pro udržení zdraví a léčení nemocí vodu, která měla své specifické vlastnosti, byla harmonizovaná a vysoce energeticky nabitá. Takto aktivovaná voda, která procházela přes pravotočivé i levotočivé spirály a keramické prstence, dostala od svých tvůrců speciální označení (energie - síla). O tom se můžeme dočíst z hliněných tabulek popsaných klínovým písmem, které se dochovaly z vykopávek.

Podobné vlastnosti má i voda z tajících ledovců, která si ještě nějaký čas ponechává krystalickou mřížku. Je nabita energií rychle stékajících pramínků po úbočích hor do údolí a slunečním zářením. A co my? Jakou vodu pijeme dnes? Vodu balenou v plastech, zbavenou energie, která obsahuje chemické toxiny, nebo z vodovodního potrubí, obsahující chlór, což vede k rakovině tlustého střeva i jiným nemocem.

Voda tvoří největší objemovou složku organismů - rostlin i živočichů. Každá lidská buňka jí obsahuje asi 70%. Člověk je na kvalitní vodě závislý a měl by této záležitosti věnovat větší pozornost. Dlouhodobé užívání nevhodných tekutin ohrožuje naše zdraví. Mělo by nás více zajímat, co vůbec pijeme a jak můžeme kvalitní vodu získat.

Koncem minulého století se japonským vědcům podařilo prokázat existenci částic menších než je jádro atomu, které nazvali pí-mezony a vyvinuli technologii BCS (Bio Control Systém), kterou je možno tuto energii využít v různých oblastech života. Jednou z nich je i energetická úprava vody. I v České republice byla vyvinuta nová technologie - biorezonanční systém AWL.

AKTIVÁTOR Pí-VODY BIOENERGY, který pracuje s biorezonanční energo-informační technologií AWL je prvním zařízením svého druhu, které umožňuje mít doma stále čerstvou aktivovanou energetickou Pí-vodu, kdykoliv si vzpomenete.
Cena: 11.500,-

NÁHRADNÍ FILTRAČNÍ VLOŽKA
Životnost filtrační vložky je časově omezená na jeden rok od prvního zpuštění vody, nebo profiltrováním 8.000 litrů vody. Pak je nutné zakoupit novou filtrační vložku.

Cena: 2.176,-

AKTIVÁTOR Pí-VODY je zařízení na úpravu vody, které upravuje a čistí vodu od různých mechanických nečistot, pachutí, chemikálií i bakterií prostřednictvím předřazených filtrů z keramiky a aktivního uhlí z kokosových ořechů. Voda procházející přes AKTIVÁTOR VODY BIOENERGY se velmi silně aktivuje pomocí biorezonance a energo-informačního pole. Mění se její krystalická mřížka a maže se negativní informace - takzvaná paměť vody. Voda na sebe průchodem tímto zařízením váže energii a kumuluje ji v ideálním energetickém poměru. Během tří minut pak dosahuje nejvyššího bodu. Energeticky harmonizovaná Pí-voda vyrobená tímto přístrojem má obrovskou výhodu, protože v tomto stavu vydrží velmi dlouhou dobu (i několik let), aniž by podstatně ztrácela tuto získanou energii. Její energetické vlastnosti se nemění ani při mikrovlnném ohřevu. Je velmi chutná, jemná a blahodárně působí při detoxikaci orgánů a buněk v našem organismu. Pravidelným pitím této vody se buňky regenerují a jsou schopny začít řídit proces obnovy ozdravení organismu. Aktivovaná voda zvyšuje energetický potenciál lidského organismu, a tím pomáhá v boji proti škodlivým volným radikálům. Zvyšuje výkon celého organismu bez dopingu.

Nápoje a potraviny, které se vyrábějí s účastí aktivované vody, mají lepší chuť, jsou zdravější, jsou v nich eliminovány různé škodlivé látky a mají obrovský energetický potenciál. Koupele v aktivované vodě blahodárně působí na přecitlivělou pokožku. Bylinné čaje vařené v této vodě mají větší účinek na naše zdraví. Velice vhodné je používat aktivovanou vodu na vaření, zalévaní květin, pro zvířata i ryby. Rostliny i vaši miláčci pak budou silnější, krásnější, zdravější a odolnější proti nemocem.

Náš život, naše zdraví a naše nemoci závisí na tom, jaká voda, v jakém množství a s jakým obsahem informací plyne v naší krvi a lymfě. Pro zdravé lidi je čistá voda vynikající látkou pro zachování zdraví a síly, a také je prvním prostředkem v léčbě nemocí. Voda je nejpřirozenějším, nejlevnějším a nejbezpečnějším lékem.

TECHNICKÉ PARAMETRY

Výška:
 
31,6 cm
Šířka:
 
13 cm
Maximální tlak vody:
 
8,6 atm
Maximální průtok:
 
180 l/h
Teplotní pracovní režim:
 
2°C - 52°C
Filtrační vložka:
 
keramika, aktivní uhlí
Mechanická filtrace:
 
od 0,1 mikronů
Bakteriální filtrace:
 
99,8%
Kapacita filtrační vložky:
 
8.000 litrů

 

Copyright © energylife.cz 2010