HOME
 léčebná kosmetika
 pleťový krém
 collagen exclusive
 collagen extra special
 collagen for men
 gold cream night
 gold cream men
 parfum la charme
PARFUM MELISSA
PLEŤOVÁ VODA
OČNÍ SÉRUM
 Zdravé vlasy
 biorezonanční přístroje
 aktivátor vody
 Obchodní podmínky
nákupní koš
pro distributory
kontakt

Gold cream exclusive day

Denní pleťový krém GOLD CREAM EXCLUSIVE DAY je vyroben na moderní bázi lipofilní akrylátové matrice. Díky jedinečnému složení nanočástic 24-karátového koloidního zlata, peptidů, ceramidů, karnosinu, avokáda a koenzymu Q10 zůstává pleť hedvábně jemná. Další předností krému je, že neobsahuje parabeny, lanolín ani silikon.

GOLD CREAM EXCLUSIVE DAY je výjimečně jemný, nedráždivý, lehce roztíratelný, snadno vstřebatelný s velmi lehkou hypoalergenní parfemací granátového jablka a hroznového vína.

Zlato i stříbro mají silné antibakteriální účinky, a proto je u všech kosmetických přípravků, ve kterých jsou obsaženy doba použitelnosti podstatně delší, než je obvyklé.

Jedinečný obal - dávkovač PRESTIGE nabízí díky systému nástřiku hydraulickým tlakem "airless" uživateli možnost přesného dávkování. Je vhodný zvláště pro produkty s redukovaným podílem konzervačních látek a s vyšším obsahem funkčních složek. Výstupní otvor s membránou zaručuje optimální ochranu produktu proti kontaminaci a vysychání. Umožňuje tak komfortní a hygienické používání.

Složení:
AQUA, GOLD 24 KARAT, AVOCADO OIL, CERAMIDE NS, CERAMIDE AP, CERAMIDE EOP, Q 10, CERAMIDE EOS, CERAMIDE NP, GLYCERIN, ALLANTOIN, PANTHENOL, ETHYLHEXYL, STEARATE, HYDROGENATED COCONUT OIL, CETYL ALCOHOL, CASTOR OIL, GLYCERYL, STEARATE SE, BUTYROSPERMUM PARKII, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, STEARIC ACID, XANTHAN GUM, CROSS-LINKED ACRYLIC VINYL ESTER COPOLYMER, CARBOMER, PARFUM, SODIUM HYDROXIDE, UBIQUINONE, TOCOPHERYL ACETATE, RETINYL PALMITATE, SODIUM CARBOMER, CAPRYLYL GLYCOL, , PHENOXYETHANOL, INOSITOL, CARNOSINE, RESVERATROL, ALCOHOL, LECITHIN, ECTOIN, CYCLOPEPTIDE-5, CETEARETH-25, BEHENIC ACID, CHOLESTEROL, CAPROOYL PHYTOSPINGOSINE, CAPROOYL SPHINGOSINE, COPPER GLUCONATE.
Obsah neionogenních emulgátorů: 0,0 procent.
Obsah tukové fáze: do 15 procent hm. pH: fyziologické.

Doporučené použití:
Krém se aplikuje pravidelně ráno v tenké vrstvě na obličej, krk a dekolt. Může sloužit i jako výživný a ochranný podklad pro dekorativní kosmetiku Před každým nanesením krému doporučujeme použít pleťovou vodu s koloidním stříbrem pro zvýšení polarizace kůže a tím i k dosažení lepších výsledků.

Obsah: 100ml

Cena: 799,-
Copyright © energylife.cz 2010