HOME
 biorezonanční přístroje
 oberon system quantum
 oberon titanium aurum
 ZONOSTABIL
HARMONIZÉR
kontakt

Megadrops.eu
Quantum Generator AWL
Oberon Quantum

MULTIFUNKČNÍ PLAZMA GENERÁTOR AWL

PLAZMA je ionizovaný plyn obsahující dostatečný počet kladně nabitých iontů a záporně nabitých částic (e-), který je navenek elektro neutrální. Celá soustava plazmy je elektricky vodivá. Změna v jednom místě soustavy vyvolává změny i na vzdálených místech. U plynů je ovlivňováno jen blízké okolí. Proto se plazma vyzařování označuje jako čtvrté skupenství hmoty. Od plynu se kvůli přítomnosti nabitých částic významně liší svou viskozitou a tepelnou vodivostí. Plazmu lze vytvořit z libovolného plynu. Různé plyny produkují různá spektra barev a ty mají různé rezonanční fyziologické účinky.

Cena: 115.000,-

Plazmatické vlnění jednoduše řečeno je rezonanční světlo. Integrace světla a zvuku. Toto vlnění zvyšuje elektrické napětí na membránách buněk.

Byl to Royal Rife, který objevil, že splynutí těchto dvou forem energií spolu vytváří frekvence, které blahodárně působí na organizmus.

Inspirovaní Rife technologií jsme vyrobili multifunkční plazmový generátor ovládaný počítačem, který využívá zvukem modulované plazmové světlo. Jednoduchý ovládací program nabízí širokou škálu možností harmonizaci plazmatickým světlem.

Nyní připravujeme také speciální počítačový program, který propojí tuto plazmatickou harmonizaci světlem s dalšími možnostmi alternativní medicíny, např. homeopatií, akupresurou, tibetskými mísami, Su Jokem, Ho´oponoponem, Sanjeevinim, EFT, I-ťingem, ART terapií, afirmacemi aj. Tento unikátní nástroj si budete moci vyzkoušet na našich prezentačních seminářích.

Plazmatický set nenahrazuje odbornou lékařskou péči, je pouze doplňkem alternativní medicíny.

Přístroj dokáže vygenerovat v patnácti najednou spustitelných kanálech několik set frekvencí najednou v závislosti na rychlosti počítače. Kmitočty mohou být nastaveny i kolísavé. Kolísavost je nastavena v Schumanově rezonanci. V osobním nastavení je možnost nastavení databáze klientů, kde se automaticky zaznamenávají veškeré použité frekvence (programy) při harmonizaci s možností opětovného spuštění. Frekvence se dají spustit postupně, najednou, nebo lze také použít postupné generování frekvencí po malých krocích od jednoho kmitočtu k druhému s nastavitelným časem. Další funkce zapper umožňuje nastavené frekvence pouštět jen v kladné polaritě. Funkce Wooble - dokáže rozkmitat jakoukoliv frekvenci nezávisle od ostatních. Ovládací software také umožňuje, aby plazmatické vyzařování šlo jen na 50 % výkonu. Kromě vyzařování plazmatické lampy je možnost přenosu frekvencí přes pozlacené elektrody, což je velice výhodné pro velmi nízké frekvence od 0,5 Hz-10Hz. O dalších možnostech přístroje se lze dozvědět při osobní konzultaci nebo na semináři.

Pro obsluhu přístrojů a správného vyhodnocení dat je nutné odborné zaškolení firemním specialistou v rozsahu min 5 hodin ukončené certifikátem. Cena školení 2.500,- Kč

Plazmatický set obsahuje:

Generátor kmitočtu, kabely v délce 150 cm, plazmatickou výbojku, napájecí transformátor, kabel USB, přenosný kufr, ovládací software do počítače s licencí pro jeden přístroj.

Poskytujeme také dálkovou správu Vašeho počítače, abyste nemuseli zbytečně kvůli případné chybě nebo zablokování programu zbytečně jezdit k nám desítky nebo stovky kilometrů.

Technické údaje:

 • Vzorkovací kmitočty: 192 KHz z interního krystalu (bez konverze vzorkovacího kmitočtu)
 • Odstup signál/šum 117 db s filtrem třidy A
 • Celkové harmonické zkreslení (THD) + šum: -102(0,0008%)(1 kHz při -1 dBFS)
 • Bitová hloubka: 24 bitů vstup/výstup, 32 bitové zpracování
 • USB 2.0 Hi-Speed, plné 24 bitové rozlišení na všech vzorkovacích frekvencích
 • 2 vstupní/2 výstupní kanály
 • D/A převodník AK 4396
 • Rozměry: Š: 16,5 cm, V: 5,8 cm, D: 14 cm
 • Hmotnost generátoru kmitočtu: 0,43 kg
 • Hmotnost plazmatické lampy: 4 kg
 • Odběr lampy ze sítě: 20W
 • Šířka plazmatické výbojky-průměr kruhu: 40 cm
 • Rozměr kufru: 46x18x56 cm
 • Celková hmotnost všech komponentů s kufrem: jen 7 kg !!!

Copyright © energylife.cz 2010