HOME
 biorezonanční přístroje
 oberon system quantum
 oberon titanium aurum
 plazma generátor AWL
 ZONOSTABIL
kontakt

Megadrops.eu
Quantum Generator AWL
Oberon Quantum

Harmonizér elektromagnetického smogu

(z mobilních telefonů, počítačů, televizí, radií, vysílaček, aj.)

Harmonizér elektromagnetického smogu je vyráběn jako energoholografická nálepka, která pomáhá neutralizovat škodlivé účinky záření, které vznikají kolem elektronických domácích spotřebičů a následně nepříznivě narušují energetické biopole člověka. To má pak za následek, že se cítíme po práci s počítačem nebo delším dívání na televizi unavení a oslabení.

Při častějším volání mobilním telefonem se vysokofrekvenčním zářením teplota hlavy zvedá o půl stupně a může vás vlivem energosmogu bolet i hlava. Totéž může způsobit elektronický budík, magnetofon nebo rádio, které je zapojeno do elektrické sítě a umístěno v blízkosti hlavy. Transformátor, který převádí vyšší napětí na nízké, vyzařuje škodlivé záření do vzdálenosti 1,5m. Čím blíže jej máme k tělu, tím více se ráno můžeme cítit unaveni. Po několika letech dochází k oslabení centrální nervové soustavy a můžete cítit vnitřní nervozitu.

Proto je vhodné elektronické spotřebiče, které trvale nepoužíváme, vypínat ze zásuvky a ostatní je vhodné opatřit touto harmonizující energoholografickou nálepkou.

HARMONIZÉR pracuje s novou biorezonanční energo-holografickou technologií AWL.

Po nalepení této speciální nálepky na jakýkoliv elektronický přístroj dojde k trvalému snížení škodlivosti energetických záření na lidský organismus.

Nálepky jsou vyráběny s proměnlivou intenzitou energo-holografického pole, které se nastavuje automaticky podle intenzity škodlivého záření.

Cena: 340,-
Copyright © energylife.cz 2010